Wystawy

 • 16.012015
  Orbitowski_kolor_10.jpg

  JANUSZ Orbitowski - "lata 60-te"

  Zanim znalazł swoją osobną, własną drogę twórczą, a nawet zanim jeszcze ukończył studia, malował Janusz Orbitowski obrazy wielobarwne, naznaczone klimatem poetyckim.

 • 03.072014

  Janina Kraupe - Nowe obrazy na dwudziestolecie działalności galerii Artemis

  Profesor Janina Kraupe została poproszona o wystawę dedykowaną dwudziestoleciu działalności galerii Artemis. Nestorka krakowskiego środowiska sztuki pomogła zaistnieć galerii, w czerwcu 1994 roku, firmując rangą swojego nazwiska pierwszą wystawę. Sporządziła też, zapowiadający pomyślność, horoskop...

 • 20.102010
  getimage[5].jpeg

  Anna Güntner - malarstwo Galeria Artemis

  Otwarcie ostatniej (także dosłownie) wystawy w galerii Artemis, przynajmniej w siedzibie przy ul. Starowiślnej w Krakowie, było otwarciem „specjalnym”. Wesołym i smutnym zarazem, na pewno pozostawiającym w sferze niewiadomych dalszy los galerii.

 • 10.042003
  getimage-1[2].jpeg

  Grzegorz Moryciński - malarstwo w Galerii ARTEMIS

  Malarstwo Grzegorza Morycińskiego nie raz było już prezentowane w Krakowie. Można było je tutaj podziwiać pięć i sześć lat temu. Mimo to, na wernisaż wystawy do galerii ARTEMIS znów przyszedł tłumek zainteresowanych zarówno artystą jak i jego twórczością. Przyjazna, ciepła atmosfera wskazywała, że wśród zwiedzających byli nie tylko wielbiciele talentu malarza, ale również jego przyjaciele i znajomi. ARTEMIS prezentująca prace współczesnych artystów już drugi raz zdecydowała się przedstawić obrazy warszawskiego malarza. 

 • Dodaj link do:
 • facebook.com